📜 Коротко про головне: Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

🔸 Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи.

🔸 Мета Центру розвитку кар’єри:
• Розвиток ділових та партнерських зв’язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаніями-працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар’єри здобувачами вищої освіти та випускниками.
• Підвищити конкурентоздатність здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського на ринку праці, сприяння їх успішному професійному старту та самореалізації.

🔸 Основними напрямами роботи Центру є:
• Інформаційна робота — інформування студентів про працедавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики, організація та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, тренінги, вебінари, майстер-класи та ін.)
• Консультаційна робота — зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди.
• Профорієнтаційна робота — ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, проведення екскурсій на виробництво, спрямування на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

🔸 Цікаві статті від Центру:
Детальніше про Центр
• Рубрика: «Hints&tips»
• Рубрика: «КПІ-партнерство»

🔸 Сайт Центру з актуальними вакансіями та Центр у соціальних мережах:
Telegram
facebook
LinkedIn

📝 Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з керівником відділу Пожарською Наталією (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
🕓 Коли: 26.11.2020 (четвер) о 16:00

📌 Нагадуємо! Сьогодні (16.11) розпочинається Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020». На вас чекають безліч інтерв’ю, вакансій та вікторин. Більш детально про те, коли і що буде відбуватися – дивись в телеграм каналі ЦРК або читай у статті.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ