🔸 Якщо задумувались про магістратуру закордоном або просто бажаєте отримати натхнення на майбутнє — подія якраз для вас. Вже цього четверга двоє випускників КПІ розкажуть про свій досвід у Тартуському університеті, що входить до ТОП 1.2% найкращих університетів світу! Під час зустрічі ви дізнаєтесь про те, як то бути українським студентом в Естонії, про магістерські програми і що необхідно для отримання стипендії, дослідницькі можливості та PhD.

🔸 Cпікери:
• Дмитро Уруков, студент магістратури Computer Science Тартуського університету, випускник ФПМ, був активним учасником BEST Kyiv. Досліджує нейромережі в області біоінформатики та пише про них диплом. До речі, саме подібний івент 3 роки тому надихнув його на вступ.
• Дмитро Фішман, Assistant of Data Science в Інституті комп’ютерних наук Тартуського університету, випускник ІПСА. Його дослідження зосереджено на застосуванні методів машинного навчання та аналізу даних до біологічних даних. Він також працює в декількох інших проектах, н.п. в проекті пов’язаному з розробкою безпілотних автомобілів. Крім того, Дмитро має досвід викладання в УКУ та Київській школі економіки.

📋 Детальніше тут.
📝 Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

🕔 Коли: 26 листопада о 16:00.
📍 Де: онлайн у zoom (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail перед початком, перевірте папку спаму!)

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ