🔸 Інтерактивна платформа «Smart City» – це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Це джерело нових знань для всіх, хто зацікавлений у розвитку міста в різних галузях, постійно навчається і прагне здійснювати реальні зміни.

🔸 Аби допомогти киянам розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні, команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» розробила унікальну інтерактивну онлайн платформу “Smart City”. Платформа розроблена на основі Путівника розумного киянина , який команда презентувала минулого року. Головна мета видання – надати активним киянам інноваційні інструменти для втілення змін та допомогти реалізувати урбаністичні й екологічні проекти, аби створювати позитивні практики міського життя й ініціювати процеси розвитку у Києві.

🔸 На сьогодні платформа складається з 5 модулів:
• Смарт Сіті;
• Транспорт.Мобільність у місті;
• Екологія;
• Цифрові міські сервіси;
• Електронна демократія.

🔸 Також платформа містить відео-матеріали для підготовки уроків, віртуальні подорожі розумними містами, інтерактивні вікторини, чат-бот, який супроводжує протягом всього курсу і допомагає користувачам опановувати електронні сервіси, знайомитися з технологіями найпрогресивніших розумних міст, проходити тести для закріплення нових знань та навичок. У разі успішного проходження тестування користувачі платформи отримають електронний сертифікат про опанування курсу.

📋 Детальніше за посиланням.
📝 Реєстрація  на курс.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ