🔸 Сьогодні проректором Мельниченком А.А. за результатами напрацювань робочої групи, створеної за ініціативою та дорученням ректора Згуровського М.З., було озвучено нову концепцію щодо викладання дисципліни фізичне виховання:
• З наступного семестру реферати та відео записи виконання вправ студентами – скасовуються, річний залік з дисципліни буде виставлено за результатами роботи в першому семестрі 2020/2021 н.р. та співбесіди з викладачем.
• Кафедрі фізичного виховання рекомендується адаптувати РСО на другий семестр з урахуванням анонсованих змін.
• З наступного навчального року дисципліна буде обов’язковою лише для першого курсу і викладатиметься як теоретичний курс лекцій за межами спорткомплексу (робоча назва «Здоровий спосіб життя») з метою набуття студентами знань щодо особливостей реалізації рухової активності з максимальною користю для здоров’я (згідно вимог законодавства та МОН студенти мають набувати даних компетентностей).
• На другому курсі дисципліна стає вибірковою і буде вивчатись лише тими студентами, які її оберуть і включать в свій індивідуальний навчальний план. У цьому випадку вони будуть відвідувати традиційні заняття за різними спортивними напрямами у спорткомплексі і реалізовувати теоретичні знання на практиці.
• Об’єм дисципліни: 3 кредити ЄКТС на першому курсі та 2 кредити – на другому.
• Крім того, будуть працювати спортивні секції, які безкоштовно зможе відвідувати будь-який студент КПІ будь-якого курсу, починаючи з першого, за власним бажанням для підтримки фізичної форми та здоров’я.

📋 Більш конкретно викладено інформацію у відео (з 16:30).
💬 Якщо залишились запитання – ми надамо вам розгорнуту відповідь. Для цього заповнюйте гугл-форму.

💭 ДНВР на фейсбук  | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ