🔸 Захід організовує Європейська експертна організація за підтримки Посольства США в Україні. Мета тренінгів – дати учасникам прикладні знання та навички з подолання конфліктів та розбудови демократії. Тренінги присвячені практичним методам вирішення конфліктів і основам медіації та переговорів.

🔸 Учасники навчаться виявляти і протидіяти фейкам. Особлива увага приділена створенню ініціатив та реалізації проєктів, пов’язаних з попередженням та запобіганням конфліктів.

🔸 Тренери воркшопу – учасники професійних американських програм обмінів, які поділяться своїм досвідом, набутим під час стажування в США.

📋 Детальніше тут.
📝 Реєстрація за посиланням.

🔖 Для кого: до участі запрошуються студенти закладів вищої освіти України. Особливо заохочується подання заявок тими, хто приїхав з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.
🕔 Коли:
• дедлайн подачі заявок: 10 грудня 2020 року
• тренінги 14-16 грудня 2020

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!