🔸Волонтерство або волонтерська діяльність – добровільна безкорислива суспільно корисна діяльність. Закон України «Про волонтерську діяльність» визначає її як добровільну неприбуткову соціально спрямовану діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт та послуг). Згідно з цим законом, волонтерська діяльність є формою благодійної діяльності і ґрунтується на принципах законності, гуманності, рівності, добровільності, безоплатності та неприбутковості.

🔸Волонтерством та соціальним служінням в КПІ ім. Ігоря Сікорського опікується Студентська соціальна служба. Волонтери не лише допомагають у реалізації традиційних акцій та проєктів, а є і джерелом нових ідей та заходів. Ми підготували для вас статтю про Волонтерство в КПІ, з якої ви дізнаєтеся про історію створення соціальної служби, їхні мету та завдання, соціальні проєкти та ключові аргументи на користь волонтерства.

🔸Також хочемо повідомити, що ми розпочинаємо впровадження проєкту «Школа волонтерів КПІ». Спільно з міжнародною студентською організацією ESN (Erasmuus Students Network) активно просувається напрям міжнародного волонтерства, як за програмами Еразмус, так і іншими (наприклад, за програмою AIESEC). ДНВР було розроблено сертифікат Волонтера КПІ ім. Ігоря Сікорського, який отримає кожен учасник по закінченню Школи волонтерів КПІ.

📝 Якщо ви ще не є волонтером, проте хочете допомогти КПІ стати краще – долучайтеся до команди волонтерів Студентської Соціальної Служби заповнивши анкету.

❤️ Ми вітаємо команду волонтерів Студентської соціальної служби зі святом! Дякуємо за всі організовані проєкти та плідну роботу!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ