🔸 Нагадуємо вам, що згідно п.18-3 Наказу МОН України №1280 «Про внесення змін до Порядку замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та обліку документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти»: якщо особа не отримала документ про вищу освіту протягом одного року з дати видачі, вказаної в документі – анулюється інформація про документ в ЄДЕБО та реєстрі, а він сам знищується.

▫️ Скільки дійсні документи про вищу освіту (ДВО), якщо я досі їх не забрав із ЗВО?
• Диплом та додаток можна забрати протягом року з дати видачі, вказаної в документі. На наступний день через рік – ДВО анулюються та знищуються.

▫️ Чи потрібно наразі обхідний для отримання диплому?
• Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов’язковим. Однак, треба виконати усі пункти перечислені тут, які наразі вас стосуються.

▫️ Якщо мої документи були анульовані, як все ж можна їх отримати?
• Вам потрібно звернутися на факультет/інститут з заявою на ім’я декана/директора на отримання ДВО та пакетом документів. Зразки та перелік документів тут.

📋 Які документи потрібні для повторного виготовлення ДВО; що робити, якщо у вашому дипломі чи додатку виявлено помилки; якими документами регламентуються процеси замовлення ДВО (зразки заяв, актів, розпоряджень) – усіма цими питаннями опікується Відділ супроводження документів здобувачів вищої освіти. Детально нормативно-правову базу, перелік документів, зразки заяв / актів / розпоряджень та контакти висвітлено у статті про відділ.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ