🔸 INT20H хакатон – це безкоштовні IT-змагання організовані BEST Kyiv для студентів, де впродовж 20 годин учасники мають розв’язати реальний кейс від компанії-партнера у вибраній категорії:
• Web Development;
• Mobile Development;
• Data Science.

🔸 Цього року хакатон відбудеться в гібридному форматі. Сам захід буде проходити онлайн, а у великих містах буде облаштовано цілодобові офлайн-хаби (інформація з’явиться на сайті).

🔖 Для кого: для всіх бажаючих до 25 років. Щоб взяти участь, потрібно зібрати команду з 2-4 учасників (або знайти її в чаті), зареєструватися на сайті та виконати тестове завдання, що буде надіслано після 18 січня.
📝 Реєстрація.

🕓 Дедлайн:
• реєстрація до 18.01.2021 (23:59)
• хакатон 20-21.02.2021
📍Де: онлайн (+офлайн-хаби у великих містах).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!