🔸 Ті випускники, які виявили бажання продовжувати навчання у аспірантурі і включені до складу наукового резерву за поданнями кафедр до відділу аспірантури і доктрантури – можуть продовжити проживання у гуртожитку, якщо це необхідно для наукової або інноваційної роботи в університеті та/або підготовки до вступу у 2021 році. Для цього потрібно:
• подати заяву (у вільній формі) на ім’я проректора з навчально-виховної роботи, у якій викласти обґрунтування необхідності продовження проживання;
• заява візується заступником декана/директора, який опікується соціальними питаннями;
• заяву необхідно подати особисто до Департаменту навчально-виховної роботи (31 корпус, кімната 1-05).

🕔 Коли:
• Термін виселення перенесено з 14.01.2021 до 21.01.2021.
• Термін подання заяв на проживання наукового резерву подовжено до 18 січня 2021.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!