🔸 У рамках підготовки до п’ятнадцятої Міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN» з 08 лютого по 12 березня 2021 року запрошуємо студентів усіх курсів факультетів/інститутів потренуватися та спробувати свої сили у тестовому турі на Міжфакультетській олімпіаді з програмування «IASA-OPEN».

🔸 Тестовий тур змагань відбудеться в онлайн форматі. Всім, хто зареєструвався, з 8 лютого кожного вечора будуть надходити листи з завданнями.

📋 Тренер, який зареєструє до участі найбільшу кількість команд, які візьмуть участь у змаганнях – отримає комплект мерчу КПІ.
🔖 Реєстрація (для студентів всіх курсів).

🕓 Коли:
• реєстрація до 16.02.2021
• тестовий тур: 08.02.2021-12.03.2021.
📍 Де: онлайн.

📌 KPI-OPEN – одне з найбільших змагань з програмування в світі, метою якого є створення умов для підвищення рівня підготовки та оцінки рівня знань студентів з програмування, а також покращення результативності виступів українських команд в олімпіадах різного рівня.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ