🔸 У рамках проєкту «CEO на 1 день», який реалізував Олег Гороховський, співзасновник monobank, топменеджер із 20-річним досвідом, за підтримки Visa та завдяки PR-агентству Gres Todorchuk, а саме: Ярославі Гресь та Дар’ї Любімовій, в КПІ ім. Ігоря Сікорського було перераховано 100 000 грн. на виплату двох річних стипендій студентам, які за результатами зимового семестрового контролю мають найвищу успішність у навчанні: одну студентам, які навчаються на ФІОТ (2-3 курс); одну студентам, які навчаються на 12 галузі знань у всьому КПІ.

🥳 Уже з 1 лютого студентам буде призначена виплата стипендії в розмірі 5000 грн на місяць додатково до академічної. Такими розумниками виявилися:
Кравець Микола (студент 2 курсу ФІОТ), середній бал 99,86.
Чеманова Анна (студентка 3 курсу ІПСА), середній бал 100.

📋 Олег Гороховський, співзасновник monobank, топменеджер із 20-річним досвідом, реалізує проєкт «CEO на 1 день». У рамках ініціативи, що проходить за підтримки Visa, він на один день обіймає посаду керівника компанії малого або середнього українського бізнесу: консультує, робить краштест, дає підказки з побудови ефективної бізнес-моделі, розвитку, маркетингу та ін. Обов’язкова умова участі для представників компаній – внесок розміром 50 000 гривень.

❤️ Пишаємося вами та бажаємо, щоб навчання завжди приносило задоволення!

💭 КПІстипендія в телеграм. З питаннями сюди або сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ