🗓  Усім, хто не уявляє своє життя без математики: відновлюють свою роботу гуртки кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей

🔸 З 16-го лютого відновлюють свою роботу гуртки «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу» для першокурсників та «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та теорії ймовірностей» для студентів старших курсів.

🔸 Гуртки закріплені за кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету. Одна із цілей гуртка – підготовка до олімпіад різних рівнів (загальноуніверситетських, всеукраїнських та міжнародних). Якщо ви талановитий та активний студент, якому подобається аналізувати та шукати рішення до цікавих і нетипових задач, який хоче прокачувати свої математичні скіли – цей гурток саме для вас!

📋 Деталі у чаті гуртка.
🕓 Коли: щовівторка з 16.02 о 16:10
📍 Де:
• для першого курсу: онлайн у Zoom (ID: 8986680182, Password: 0);
• для старших курсів: онлайн, у Zoom (ID: 643 348 8854, Password: 2+kurs).

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового  спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ