🔸 «Євроінтеграція: законодавство та Інтернет речей»– гурток наукового спрямування, закріплений за факультетом соціології і права, кафедрою інформаційного права та інтелектуальної власності, який працює в тісній взаємодії з інститутом телекомунікаційних систем. Гурток створено в рамках діяльності міжнародного проєкту у сфері освіти «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей» у межах напряму Жан Моне «Модуль» програми «Erasmus+». Участь у заходах гуртка – це унікальна можливість долучитись до діяльності робочої групи та сприяти реалізації цілей проєкту.

🔸 Професор кафедри телекомунікацій ІТС Баранов Олександр Андрійович проводить набір слухачів онлайн-лекцій. Заняття будуть проводитись дистанційно. Передбачено 9 лекцій та 9 семінарських занять. Заняття починаються з наступного тижня.

🔖 Реєстрація (для студентів 4-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури)
🕓 Коли: до 18-го лютого 2021 р. (включно!)
📍 Де: онлайн.

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ