🔸 «Проектування інтелектуальної радіоелектронної апаратури» – гурток інженерного спрямування, закріплений за РТФ, керівник гуртка – Адаменко Володимир Олексійович. Гуртківці займаються розробкою та програмуванням роботів, створюють розумні системи для Smart Home та IoT та працюють з іншими цікавими та корисними проектами. Крім того, студенти можуть отримати кваліфіковану допомогу при роботі над власними проектами, пов’язаними з розробленням радіоелектронної апаратури.

🔸 Перша online-зустріч відбудеться вже у вівторок, 23 лютого о 16.00. Під час зустріч:
• визначиться план занять та робіт на цей семестр;
• обговоряться можливі формати подальшої роботи з врахуванням карантинних обмежень.

📋 Деталі та посилання на зустріч у чаті гуртка.
🕓 Коли: вівторок з 23.02 о 16:10.
📍 Де: онлайн.

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам  або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!