🗓 Усім, хто не уявляє своє життя без математики: продовжує роботу олімпіадний гурток кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей для студентів старших курсів

🔸 З 23-го лютого відновив свою роботу гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та теорії ймовірностей» для студентів 2-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури.

🔸 Гуртки закріплені за кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету. Одна із цілей гуртка – підготовка до олімпіад різних рівнів (загальноуніверситетських, всеукраїнських та міжнародних). Якщо ви талановитий та активний студент, якому подобається аналізувати та шукати рішення до цікавих і нетипових задач, який хоче прокачувати свої математичні скіли – цей гурток саме для вас!

📋 Деталі у чаті гуртка.
🕓 Коли: щовівторка о 16:10
📍 Де: Zoom (ID: 6433488854, Password: 2+kurs).

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших статтях:
• гуртки наукового спрямування
• гуртки інженерного спрямування
• гуртки соціогуманітарного спрямування

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам  або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ