🔸Фестиваль авіації, космосу і технологій ТЕХНОФЕСТ проводиться в Туреччині з 2017 року. Цього року захід, організований під егідою Фонду розвитку технологій Туреччини та Міністерства промисловості і технологій Туреччини, буде проведено у період 21-26 вересня 2021 року в аеропорті ім. Ататюрка в Стамбулі.

🔸Передбачені конкурси:
• «розумних» транспортних засобів,
• моделей супутників і ракет,
• дизайну гвинтокрилів і літаючих автомобілів,
• конструкторів реактивних двигунів,
• моделювання ПЗ і алгоритмів для виконання місій з понад одним безпілотним літальним або безпілотним літальним і наземним транспортним засобом,
• біотехнологічних інновацій, сільськогосподарських технологій і сільськогосподарських безпілотних наземних транспортних засобів,
• штучного інтелекту у сфері охорони здоров’я та транспорту, освітніх і туристичних, екологічних і енергетичних технологій,
• комунікаційних технологій і кібератак, цифрових технологій в галузевій конкуренції,
• конкурс технологій на благо людства і дослідження полюсів,
• конкурси роботаксі – пасажирських автономних транспортних засобів, робототехніки, гонки електромобілів, безпілотних літальних апаратів, змагання з обробки природних мов турецькою мовою, кубок світу з дронів.

🔖 Для кого: школярі (неповнолітні з дозволу батьків і за присутності дорослих), студенти, випускники, приватні підприємці.
📋 Більше інформації про захід можна отримати за посиланнями (+канал з відео ).
🕓 Остання дата подачі заявок на участь у конкурсах: 28 лютого 2021.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!