🔸 Шановні науково-педагогічні працівники! Наближається перший календарний контроль в даному семестрі, який триватиме з 15 по 27 березня і традиційно проводитиметься в системі АІС «Електронний кампус» (модуль Календарний контроль).

🔸 Підставою для виставлення позитивної «а» чи негативної оцінки «на» з календарного контролю з кожної дисципліни, є оцінки, наявні в модулі Поточний контроль даної системи, що дозволяє забезпечити прозорість освітнього процесу та здійснювати моніторинг поточного стану навчання як з боку студентів, так і з боку викладачів.

🔸 Зважаючи на це, акцентуємо увагу на необхідності регулярного ведення модуля Поточний контроль в системі Електронний кампус для всіх груп та дисциплін, викладання яких ви забезпечуєте. Внесення результатів поточного контролю навчання студентів передбачено Положенням про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання здобувачів в КПІ ім. Ігоря Сікорського та Регламентом проведення семестрового контролю в дистанційному режимі.

🔸 Метою поточного контролю є забезпечення зворотного зв’язку між викладачем та здобувачами у процесі навчання та для перевірки рівня теоретичної та практичної підготовки здобувачів на кожному етапі вивчення навчальної дисципліни (освітнього компонента). Відсутність оцінок в даному модулі є підставою для звернення студентів до адміністрації кафедр/факультетів/інститутів/університету щодо їх непоінформованості про стан навчання та його результатів. Наявність оцінок в інших системах (Google class, google-таблиці) або інформування студентів щодо їх успішності іншими засобами розглядається як допоміжна інформація, але основним ресурсом адміністрування освітнього процесу наразі є Електронний кампус.

📌 Наполегливо наголошуємо на необхідності дотримання вимог нормативних документів.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями від викладачів сюди.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ