🔸 Нагадуємо, що у вас з 5 по 11 квітня буде проводитись сесія (екзамени). Складання заліків, захист курсових робіт та проектів має відбутись до початку сесії – тому будьте готові до цих заходів семестрового контролю вже з початку квітня (29.03 — 04.04 орієнтовно).

🔸 Процедурні питання проведення семестрового контролю та ліквідації академічної заборгованості (сподіваємось її у вас не буде) регламентуються Положенням про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання здобувачів в КПІ ім. Ігоря Сікорського та Регламентом проведення семестрового контролю в дистанційному режимі.

🔸 Ліквідація академічної заборгованості для студентів, що допущені до неї викладачами і кафедрами, здійснюється протягом тижня по закінченню сесії з урахуванням годин проведення заходів з практики відповідно до розпорядження «Про порядок ліквідації академічної заборгованості студентами 4 курсу».

🔸З 12 квітня по 16 травня студенти 4го курсу проходять переддипломну практику. Організаційні питання викладено в Положенні про порядок проведення практики здобувачів вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конкретну дату проведення заліку та вимоги до нього вам повідомлять ваші керівники практики від університету, але зазвичай він проводиться:
• в останні дні її проведення, якщо даний захід проводиться на базі практики,
• протягом 10 днів з моменту її закінчення, якщо контрольний захід проходить в університеті

🔸 З 17.05 по 13.06 – виконання кваліфікаційної роботи, а з 14.06 по 30.06 – атестація (захист кваліфікаційної роботи, складання атестаційних екзаменів на деяких спеціальностях).

📌 ФМФ та ФСП (спеціальність 081) мають відмінний від наведеного графік освітнього процесу, врахуйте це і уточніть всі деталі на кафедрах, де ви навчаєтесь!

📋 Повний календар графіка навчального процесу для усіх курсів тут.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ