🗓 Запрошуємо вас долучитися до роботи гуртка «Актуальні питання технічної інформаційної безпеки, інформаційного протиборства та кібербезпеки»

🔸»Актуальні питання технічної інформаційної безпеки, інформаційного протиборства та кібербезпеки«– гурток наукового спрямування, закріплений за фізико-технічним інститутом, лабораторією «Лабораторія технічної інформаційної безпеки«, керівник гуртка – Ільїн Микола Іванович.

🔸Гуртківці замаються прикладними дослідженнями методів аналізу вразливостей програмного забезпечення та інформаційних систем, інтелектуальними системами протидії AV/EDR, новими методами у дослідженнях поліморфного та метаморфного шкідливого програмного забезпечення, методами аналізу великих даних OSINT та ін. На базі лабораторії виконується ряд науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, що веде до великої кількості відкритих перспективних тем, доступних студентам на рівні бакалавра, магістра та аспіранта.

📋 Для участі необхідно долучитися до чату гуртка та проявляти активність на семінарах онлайн.

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ