🔸 З 15.03 по 27.03 проводиться перший контроль виконання навчального плану студентами 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури. У 4 курсу бакалаврів зовсім скоро сесія, а у 2 курсу магістрів наразі йдуть заліки з практики – тому вони в календарному контролі не задіяні.

🔸 Календарний контроль передбачає підведення проміжних підсумків виконання студентами індивідуального навчального плану – чи вчасно ви виконуєте і здаєте всі передбачені види робіт (лабораторні роботи, домашні завдання, певні частини розрахункових робіт та курсових проектів/робіт, контрольні роботи і т.д.).

🔸 Основою для виставлення оцінок в період календарного контролю є результати поточного контролю, накопичені студентами протягом 7-8 тижнів навчання в цьому семестрі. Умова отримання позитивної оцінки з календарного контролю – поточний рейтинг не менше 50% від максимально можливого на момент контролю відповідно до РСО (пункт 3.3  «Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім.Ігоря Сікорського»)

🔸 Результати календарного контролю вносяться викладачами до відповідного модулю Календарний контроль в АІС «Електронний кампус» і доступні студентам для перегляду в їх персональних кабінетах.

📝 Для оперативного реагування у випадку відсутності інформації в модулі Поточний контроль Електронного кампусу з певної дисципліни/дисциплін, просимо пройти невелике опитування з цього питання. Нам дуже важлива ваша думка та надана інформація.

📋 Коротко про календарний контроль.
📋 Детально про календарний контроль.

🕓 Коли: 15-27 березня 2021
📍Де: Онлайн

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ