🔸 Кількість зафіксованих нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні продовжує зростати. Якщо ви залишились у гуртожитку, знаходитесь в Києві і плануєте найближчі роки провести тут – наполегливо рекомендуємо заключити/ перезаключити декларацію з найближчим місцевим лікарем Солом’янського району (це можна зробити як в державній, наприклад Київська міська студентська поліклініка, так і приватній клініці, наприклад медичний центр «Мій Лікар»).

🗺 Також, ми зібрали для вас дані про аптеки, поліклініки, медичні центри, лабораторії, травмпункти та інші медичні заклади поруч з КПІ і нанесли на гугл-мапу «Медична допомога».

🔸 Навіщо заключати декларацію?
• Через реформу в охороні здоров’я – право на безоплатний пакет медичних послуг є лише у громадян, які підписали декларацію з лікарем. Варто зазначити, що невідкладну допомогу в КМСП надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.

📋 Як знайти собі сімейного лікаря поруч з КПІ? Як підписати декларацію з сімейним лікарем? Як пройти медогляд? Розклад роботи Київської міської студентської поліклініки та відповіді на багато інших питань читай у статті.

📌 Цей пост має рекомендаційний характер

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ