🔸 12 квітня розпочинається практика у переважної більшості бакалаврів 4 курсу та бакалаврів 3 курсу, які навчаються за інтегрованими планами (прискореники).

🔸 В умовах карантину допускається проходження практики в інших містах, а не лише в Києві, на базах практики максимально наближених до місця проживання студентів. У виняткових умовах (локдаун із зупинкою чи обмеженням руху громадського транспорту) практика може проводитись дистанційно в певні періоди часу.

🔸 Через оголошення посиленого карантину керівники практики від кафедри та підприємства мають узгодити можливість проведення практики частково (до 16.04 наразі) в дистанційному режимі без скасування вже укладених договорів.

🔸 У разі відсутності можливості організації факультетом/інститутом практики в дистанційному режимі на підприємствах, організаціях, установах, допускається можливість проводити практику за дистанційною формою на базі науково-дослідних лабораторій та центрів, конструкторських бюро, управлінь і департаментів, які є структурними підрозділами університету.

🔸 При виникненні питань щодо організації практики просимо звертатися до відповідальних за практику в кожному підрозділі, їх контакти є на кафедрах. Якщо виникатимуть питання або проблеми, пов’язані з організацією практики – пишіть в телеграм: @Potapov79

📋 Додатково підготували для вас відповіді на найпоширеніші запитання до нас в бот щодо практики.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. Залишились ще питання – звертайтесь сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ