🔸 «Гурток з інформаційної безпеки dcua-school»– гурток інженерного спрямування, закріплений за фізико-технічним інститутом, лабораторією «Лабораторія технічної інформаційної безпеки«, керівник гуртка – Ільїн Микола Іванович.

🔸 На базі гуртка проводиться підготовка до змагань з інформаційної безпеки (CTF). Найкращий спосіб отримати практичні навички з ІБ, активної безпеки (offensive security), показати кваліфікацію в конкурентному середовищі. Чи не єдиний ефективний спосіб легальної практики нападу (клас attack-defense). Змагання щотижня на вихідних онлайн, та у країнах організаторів за результатами кваліфікаційних етапів. Підготовку ведуть учасники команди dcua (ТОП-10 світу у 2013-2019 рр за версією CTFTime.org, #1 у 2016 році).

📋 Для участі необхідно долучитися до чату гуртка та проявляти активність на семінарах онлайн.

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ