🔸 Турнір проводиться за організаційної підтримки Федерації кіберспорту України – UESF та WePlay Esports. Спонсором міського етапу змагань буде українська продуктова ІТ-компанія, яка розробляє сервіси в сфері кіберспорту – Esports Charts.

🔸 Користуйся можливістю – збирай команду та бери участь у відбіркових змаганнях на рівні університету. Переможці даного етапу (1 та 2 місцe) будуть захищати інтереси КПІ на змаганнях серед Київських університетів Kyiv Students Cup, що відбудуться в травні.

🔸 Програма проведення заходу:
• період реєстрації: з 10.04 по 22.04 до 23:59;
• чек-ін: 24.04 з 10:00 до 11:30;
• початок матчів: 24.04 о 12:00.

🔸 Формат проведення заходу:
• формат проведення: DE, Bo1, півфінал та фінал — Bo3;
• формат команд: 5×5;
• дисципліна: Counter Strike:Global Offensive.

🔖 Для кого: учасники турніру мають бути дійсними студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського на момент заповнення анкети та проведення турніру (з регламентом можна ознайомитись за наступним посиланням).
📋 Ще не маєш команди і хочеш знайти тімейтів? Переходь в чат з CS:GO КПІ. А тут всі новини про кіберзмагання в КПІ (бот зворотного зв’язку).

📝 Реєстрація (повна команда або соло гравець) за посиланням. Допускається запасний гравець.
🕓 Коли: реєстрація до 23:59 22.04.
📍 Де: online (ігрова платформа WePlay ).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!