🔸 Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.

🔸 Завдання олімпіади:
• створити інтерактивне освітнє середовище за допомогою інформаційних технологій;
• визначити ступінь компетентності студентів у комп’ютерних науках;
• залучити конкурентний та освітній досвід студенства з англійської мови та комп’ютерних наук;
• визначити та оцінити рівень сформованості іншомовних мовленнєвих навичок і вмінь.

🔖 Реєстрація:
• 1 курс бакалаврату;
• 2 курс бакалаврату.
📋 Деталі будуть висвітлені за день до проведення заходу на сайті. Посилання на платформу проведення олімпіади прийде на електронну адресу, вказану при реєстрації.

🕓 Коли:
• реєстрація ДО 15.04.21!
• олімпіада: 22.04 – перший курс, 23.04 – другий курс.
📍 Де: онлайн (платформа Moodle).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!