🔸 Всеукраїнські змагання серед студентів «Cyberbasketball University Games» проводиться спільно з ГО «Федерація Кібербаскетболу України». Змагання проводяться з метою:
• розвитку кібербаскетболу та баскетболу серед студентської молоді,
• заохочення студентської молоді професійно займатися баскетболом та кібербаскетболом (долучатися до команд Pro-Am),
• впровадження спортивних симуляторів як елемент навчального процесу для майбутніх спортсменів,
• впровадження інноваційних підходів до поєднання рухової активності та кіберспорту,
• розвиток спортивних, розумових та соціальних навичок у молоді через використання спортивного симулятору.

🔸 Змагання проводиться на платформах PS4, PS5, PC на базі симулятору баскетболу «NBA2k21» в режимі онлайн на ігрових серверах серед учасників, зареєстрованих на турнірному інтернет-порталі toornament.com та складаються з відбіркового етапу, плей-офф та фіналу.

🔸 Програма проведення заходу:
• реєстрація до 17:00 18 квітня 2021 року;
• чекiн гравців з 19 по 2 квітня 2021 року;
• відбірковий етап з 25 квітня по 20 травня 2021 року;
• плей-офф з 21 по 27 травня 2021 року;
• фінал 29 травня 2021 року.

🔖 Для кого: до участі в змаганнях допускаються гравці, які на час проведення змагань офіційно зареєстровані, як здобувачі освіти або ступеня в ЗВО та випускники 2020 та 2021 років.
📋 Реєстрація за посиланням. Після заповнення форми гравець має підтвердити свою участь на діскорд-сервері  Федерації.

🕓 Коли: реєстрація до 17:00 18.04.21.
📍 Де: онлайн.

📌 Кожен гравець зобов’язаний транслювати свої ігри на одній із стрімінгових платформ: youtube.com або twitch.tv та передати посилання на трансляцію гри офіційному представнику Федерації у день гри.

💭 У разі запитань пишіть щодо змагань звертайтесь сюди: ucbf.helper@gmail.com, з інших питань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!