🔸 Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей запрошує студентів всіх курсів на другий етап I туру Відкритої університетської олімпіади з математики. Олімпіада проходитиме 21 квітня 2021 року в дистанційному форматі на платформі Sikorsky.

🔸 У першому етапі організатори олімпіади ділили студентів по категоріям відповідно до середньої кількості годин математики на факультеті. На другому етапі всі факультети будуть мати однакові завдання, розділяються лише на студентів перших курсів та усіх інших. Саме тому на цей етап запрошуються всі бажаючі, а не лише переможців першого етапу.

🔖 Реєстрація (для студентів всіх курсів).
📋 Усі новини будуть в телеграм-каналі олімпіади.

🕓 Коли:
• реєстрація до 18.04.2021
• олімпіада 21.04.2021
📍 Де: онлайн (платформа Sikorsky).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!