🔸 За результатами опитування, проведеного минулого тижня, 65% опитуваних стикалися зі списуванням або списували самі. Давайте розбиратися: чи насправді списування – просто невинний спосіб підвищити оцінку чи серйозне порушення, яке несе за собою певні наслідки?

🔸 Проблема списування актуальна не лише для українського студентства, а й загалом для світу. Понад 50% студентів, визначають такі головні причини списування серед інших студентів:
• тиск через невідворотність іспиту,
• лінь,
• невміння організовувати свій час,
• недостатній рівень знань із предмету,
• неефективні навички навчання,
• робота паралельно з навчанням.

🔸 Списування має ряд негативних наслідків:
• погіршення рівня знань серед випускників, як наслідок – нерозвинений комплекс навичок, які чекають від випускників роботодавці,
• списуючи, ви ризикуєте отримати академічну заборгованість, оскільки викладач може вас усунути з заліку чи екзамену,
• ви не відчуваєте реального прогресу у навчанні та ваших знаннях, оскільки оцінки – не якісний показник,
• погіршення пам’яті, втрата авторитету серед викладачів та одногрупників та багато іншого.

🔸 Наш Сашко також задумався над тим, щоб спробувати вирішити свої проблеми найлегшим шляхом та списати на екзамені. Що з цього вийшло – дивіться у коміксі!

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!