▫️ Щоденна кількість нових випадків захворювання на COVID-19 в країні залишається на стабільно високому рівні. Протягом тижня було виявлено близько 12-18 тисяч нових випадків захворювання за добу.

▫️ Наразі в Україні триває другий етап вакцинації, в межах якого вакцинують людей з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і тих, хто надає медичні послуги. Станом на 12 квітня вакциновано 378 269 осіб.

▫️ З 14 квітня в Україні розпочато щеплення вакциною CoronaVac від китайської Sinovac Biotech. Контакт передбачає отримання 1,9 млн доз вакцини. Наразі в Україну ввезено 215 тис. доз.

▫️ 16 квітня Україна отримала першу партію вакцини Pfizer проти COVID-19. 117 тисяч доз вакцини компаній Pfizer та BioNTech у межах механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Торговельна назва цієї вакцини Comirnaty.

▫️ З метою зменшення поширення COVID-19 у більшості регіонів України встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Цього тижня «червоний» рівень також встановлено в Полтавській області. Більше про рівні.

▫️ Комісія з надзвичайних ситуацій у місті Києві 16 квітня ухвалила рішення про продовження дії посилених карантинних обмежень у столиці до 30 квітня.

▫️ Як працює університет в період посилених карантинних заходів дивись тут.

🔻 Стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 12.04.2021: 2 працівники Департаменту господарської роботи (1 корпус), без контактних; на самоізоляції.
• 13.04.2021: 1 студент ФБТ (19 гуртожиток), 1 контактна особа; 1 студент ФІОТ (16 гуртожиток), без контактних; всі на самоізоляції.
• 14.04.2021: 1 співробітник Студмістечка (7 гуртожиток), 2 контактних особи; 1 співробітник Студмістечка (10 гуртожиток), 3 контактних особи; всі на самоізоляції.
• 16.04.2021: 1 працівник ІСЗЗІ (27 корпус), без контактних; 1 працівник ІСЗЗІ (24 корпус), без контактних; всі на самоізоляції.

📌 Ретельно дотримуйтесь правил безпеки: якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!), гігієни рук (ретельно мийте милом або обробляйте дезінфікуючим розчином) та провітрюйте приміщення. Вони є ключовими заходами безпеки!

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП. Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ