🔸 Поночевний Назар – випускник 2019 р. спеціалізованої школи №52 м. Києва, активний учасник Київської МАН, а сьогодні студент 2-го курсу ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського – неодноразовий переможець конкурсів, програм, виставок та конкурсів стартапів. Назар є автором і розробником Harmix – це сервіс, який автоматично підбирає музику під відео. З цим проєктом здобув перемогу в конкурсі UkrainianStartupFund та виграв 25 000 доларів, які планує витратити на розвиток свого проєкту.
📋 Більше про Назара:
Сюжет на телеканалі «1+1»
Стаття у виданні «Вечірній Київ»
Сюжет на телеканалі «Інтер»
Відео на YouTube-каналі КПІмедіа

🔸 Ігор Івіцький – науковець, сертифікований Google Partner, доцент КПІ, досліджує питання комплексного просування, маркетингу та реклами в інтернеті – розробив власну методику налаштування реклами. Заснована на комбінації тонких ручних коригувань і стратегій автоматизації, вона у рази підвищує ефективність реклами продуктів і брендів.
📋 Детальніше:
Стаття у виданні «Факти»
Стаття про Ігоря на сайті КПІ
Безкоштовний курс «Цифровий маркетинг»

💪 Пишаємось!