📜 “…Ми пишаємося самовідданим внеском наших батьків і дідів у спільну з народами світу перемогу над нацизмом; великим подвигом, що увінчує героїзм, мужність і прагнення до свободи. […] Вічна і світла пам’ять полеглим. Доземний уклін і сердечна вдячність усім ветеранам-політехнікам старшого покоління, за подвиг заради щасливого життя нащадків.”, — Михайло Згуровський.
📋 Повний текст ректора до Дня пам’яті та примирення на сайті КПІ.

🔸 8 травня, у День пам’яті та примирення, відбулося вшанування пам’яті героїв Другої світової війни біля пам’ятника полеглим студентам та співробітникам та Міжконфесійного храму Святителя Миколи Чудотворця (вул. Академіка Янгеля, 5)
📋 Детальніше.

🔸 За матеріалами книги “КПІ. Перше століття. Історичний огляд” ми підготували для вас статтю про те, що відбувалося з КПІ ім. Ігоря Сікорського у Другій світовій війні.
📋 Стаття.

🔸 Бібліотека КПІ зробила невелику добірку книг від рубрики #Що_почитати. Ці книги нагадають про трагічні часи та наші втрати, дадуть усвідомити важливість слів – «Ніколи знову!»!
📋 Детальніше.

🔸 З нагоди 9 травня заступник голови Студентської Ради ІТС Лісовський Костянтин підготував презентацію, присвячену Дню пам’яті та примирення.
📋 Презентація.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ