🔸 Факультет соціології і права (кафедра теорії та практики управління) запрошує до участі в олімпіаді студентів, які зацікавлені в розвитку електронного урядування та електронної демократії в Україні.

🔸 Взяти участь у цьому році можуть студенти з усіх спеціальностей та закладів вищої освіти. Олімпіада відбуватиметься за допомогою платформи Zoom. Тестування у рамках олімпіади проходитиме у середовищі Moodle на платформі дистанційного навчання «Сікорський».

🔸 Окрім індивідуальних змагань, будуть і командні. У командних змаганнях один з учасників може бути наставником (має бути здобувачем доктора філософії). Склад команди: 3-5 осіб.

📋 Детальніше про олімпіаду (регламент, завдання, додаткові івенти) за посиланням .
📝 Реєстрація:
• на командне змагання реєстрація за посиланням.
• на індивідуальне змагання реєстрація за посиланням.

🕔 Коли:
• реєстрація до 15.05.2021;
• олімпіада 18-19.05.2021.
📍Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!