🔸 21 травня 2021 року буде проводитися відкрита університетська студентська олімпіада з «Соціальної роботи» (інноваційні соціальні проєкти) у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації. До участі запрошуються всі бажаючі.

🔸 Конкурсна робота оформлюється у вигляді проєкту. За підсумками аналізу проєктів та презентацій (у дистанційному режимі) журі приймає остаточне рішення щодо визначення переможців конкурсу соціальних проектів.

🔸 Номінації:
• соціальні проєкти щодо підтримки вразливих категорій клієнтів;
• соціальні дитячі та молодіжні проєкти;
• соціальні проєкти екологічного спрямування.

📋 Деталі щодо оформлення проєктів та проведення олімпіади в документі.
📝 Проєкти слід надсилати на електронну пошту кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського kafedra_filosofia@ukr.net до 18 травня 2021 року.

🕓 Коли:
• 18.05.21 (останній термін прийому проєктів).
• 21.05.21 о 12:00 (презентаційний захист проєктів).
📍Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!