🔸 KPI-OPEN – одне з найбільших змагань з програмування в світі, метою якого є створення умов для підвищення рівня підготовки та оцінки рівня знань студентів з програмування, а також покращення результативності виступів українських команд в олімпіадах різного рівня.

🔸 Олімпіада проходить в два тури. За підсумками турів та результатами апеляцій члени суддівської колегії визначають переможця та призерів олімпіади. Переможцем олімпіади вважається команда, яка отримала найбільший сумарний рейтинг за обидва етапи. Інші місця розподіляються в порядку спадання сумарного рейтингу.

📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Деталі щодо проведення олімпіади, розклад та тури висвітлені на сайті.

🕔 Коли:
• реєстрація до 25.06.2021;
• олімпіада 5-8.07.2021.
📍Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!