🔸 День вишиванки – міжнародне свято, покликане сприяти єдності всього українського народу. Ідея свята – збереження українських цінностей, їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято запрошує кожного свідомого громадянина до простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи навчання. Хоч протягом історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, конкурси, вечорниці, ярмарки.

🔸 До дня вишиванки Бібліотека КПІ спільно з кафедрою української мови, літератури та культури запросили прочитати лекцію Володимира Щибрю.
🕔 20 травня о 14:15 поговоримо про історію виникнення вишиванки, техніки вишивки, традиційні орнаменти та особливості крою української вишитої сорочки.
📝 Реєстрація за посиланням.

🔸 Тріо бандуристок та Центр культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського до Дня вишиванки підготували для вас автентичне відео-привітання зі світом.
▶️ Відео на YouTube.

🔸 Ми запрошуємо вас приєднатися до фотоконкурсу від ДНВР «Одягни вишиванку»!
📝 Для участі необхідно сфотографуватися у вишиванці, заповнити гугл-форму та бути підписником каналу ДНВР . Серед учасників ми випадковим чином оберемо переможця (random.org), який отримає пам’ятний подарунок від ДНВР.
🕔 Фото надсилати до 23 травня.

📋 Повправлятись у мистецтві створення орнаментів можна тут.

❤️ Ми вітаємо вас зі святом! Пишаймося, бо ми українці!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ