🔸 Конкурс проводиться Міжнародним культурним центром «Сяйво» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», НПУ ім. М.П. Драгоманова, Національної академії педагогічних наук України, КУ ім. Бориса Грінченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та інших (повний перелік партнерів висвітлений за посиланням).

🔸 Конкурс наукових статей проводитиметься для бакалаврів, магістрів та аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямками (до участі у конкурсі приймаються статті, які раніше не публікувалися):
• історія;
• релігія;
• культура;
• мова;
• суспільно-політичне та правове життя;
• особиста позиція кожного.

🔸 Статті усіх фіналістів конкурсу (2 бакалаврів, 2 магістрів і 2 аспірантів) буде опубліковано у міжнародному науковому збірнику, що відповідає європейським академічним стандартам. Усі витрати на публікацію статей покриватиме Міжнародний культурний центр «СЯЙВО».

📋 Деталі щодо конкурсу та правила оформлення робіт тут.
🔖 Заявки на участь у конкурсі і наукові статті слід надсилати за адресою: konkurstatey@gmail.com.

🕔 Коли:
• останній термін подання робіт: 10.06.2021.
• оголошення результатів конкурсу: 18.06.2021.
📍Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!