🔸 Програма «Rising Stars in Energy» – це програма лідерства для студенток, які навчаються на енергетичних або дотичних до енергетики спеціальностях. Для участі у програмі буде відібрано 10 студенток. Обрані учасниці – ТОП-10 Rising Stars in Energy після реалізації та захисту власного проєкту, спрямованого на популяризацію енергетики серед дівчат, отримають почесне звання «Rising Star in Energy» і стануть амбасадорками напряму енергетика у 2021 році.

🔸 У рамках програми учасниці:
• братимуть участь у зустрічах з представниками та представницями провідних енергетичних компаній України та їхніх майстер-класах,
• проведуть зустрічі зі школярками,
• розроблять власний проєктів для популяризації енергетики серед дівчат.

📋 Детально з описом програми ви можете ознайомитися в Положенні про програму «Rising Star in Energy».
📝 Реєстрація за посиланням (для студенток ЗВО, які навчаються на 1-4 курсі бакалаврату та 1 курсі магістратури на енергетичних (або дотичних до енергетики) спеціальностях віком від 18 років).

🕓 Коли:
• реєстрація до 06.06.2021 до 20:00.
• тривалість програми – з 7 по 24 червня 2021 року.
📍Де: онлайн (zoom).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!