🗓  Нагадуємо! 22.06.2021 починається ліквідація академічної заборгованості студентами, які мають до неї допуск від викладачів та кафедр.

▫️ Основні аспекти:
• Якщо ви в основну сесію отримали “не допущено” у відомості, переконайтеся, що кафедра, де ви навчаєтесь, допустила вас до перескладань.
• На ліквідацію заборгованості (заліки/екзамени) дається дві спроби з кожної дисципліни.
• Якщо вас немає в додаткових відомостях – це означає, що кафедра вас не допустила до перескладань тих дисциплін, з яких ви мали недопуск в основну сесію.
• Але ви можете ліквідувати заборгованості з дисциплін, з яких маєте оцінки «незадовільно»/«не з’явився»/«усунено».

▫️ Наявність неліквідованої заборгованості є ознакою невиконання індивідуального навчального плану і підставою для відрахування. Чи можна ще щось зробити в цьому випадку?
• До 22.06 необхідно було написати заяву на повторне вивчення дисциплін в повному обсязі або частково.

📌 Врахуйте!
• 20.06 і 21.06 офіційні вихідні дні;
• повторне вивчення можливе лише за умови згоди викладача, кафедри, де він працює, та кафедри, де ви навчаєтесь (і потрібен час, щоб ці погодження отримати);
• дисципліни не повинні бути базовими для вивчення дисциплін наступного семестру;
• всі питання щодо повторного вивчення ви можете з’ясувати 22.06 зранку в деканаті.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!