🔸 Шахи – чудова гра з найдавнішою історією, сьогодні це популярний вид спорту, яким захоплюються мільйони людей в усіх куточках планети, разом з цим це прекрасний тренажер для мозку, значно збільшує його інтелектуальні здібності. Вміння передбачати і прогнозувати події, прагнення прорахувати всі можливі варіанти і наслідки гри, вміння приймати оперативні рішення і робити значні вирішальні ходи – ось основні навички, які отримує шахіст.

🔸 У КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує шаховий клуб «Табія», який проводить як офлайн, так і онлайн турніри серед студентів різних факультетів/інститутів та курсів, яких об’єднує любов до шахів. Приєднуйтесь і ви!

💭 У разі запитань щодо клубу пишіть сюди. З інших питань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!