🔸 Поселення студентів 2 курсу бакалаврату буде відбуватися в другий етап  поселення з 16 по 20 та з 25 по 28 серпня. Задля зручності, забезпечення протиепідемічних заходів та зменшення черг при поселенні – НЕОБХІДНО ВИБРАТИ ОДИН ДЕНЬ (форми для вибору в інструкції) в який вам буде зручно поселитися до вашого гуртожитку. При перевищенні денного ліміту поселення до гуртожитку форма закриється автоматично і будуть доступні інші дати для поселення.

🏠 Студентам 2-го курсу бакалаврату, які наразі не проживають в гуртожитку, але ВКАЗУВАЛИ про необхідність поселення при вступні на 1 курс: Інструкція з поселення до гуртожитків студентів 2-го курсу бакалаврату.

🏠 Студентам 2-го курсу бакалаврату, які не проживають в гуртожитку та НЕ вказували про необхідність поселення на 1-му курсі, але потребують гуртожиток зараз: якщо ви НЕ відмічали в заяві про вступ про необхідність поселення, але зараз вам потрібен гуртожиток – вам необхідно звернутись до відповідального за поселення на факультеті/інституті, щоб зарезервувати місце та дізнатися номер гуртожитку. Після цього зробити все згідно інструкції.

🏠 Студентам 2-го курсу бакалаврату, які УЖЕ проживають в гуртожитку: ви також повинні пройти процедуру поселення (можна проходити уже зараз, реєструватися на певний день не потрібно). Для цього необхідно отримати довідку у сімейного лікаря з відміткою дерматолога та актуальними результатами флюорографії, прийти до завідуючої, заключити угоду на новий навчальний рік та оплатити проживання. Все! 🙂

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ