🔸 Студенти 1 курсу, які належать до однієї з пільгових категорій осіб та які за рейтингом не виходять на академічну стипендію (як призначається академічна стипендія першому курсу тут), можуть оформити соціальну стипендію. Для цього потрібно звернутися до відповідальної особи за призначення соціальних стипендій на своєму факультеті/інституті, написати заяву (підрозділ «зразки заяв») на призначення соціальної стипендії та подати необхідний пакет документів.

🔸 Лише студенти з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування мають право одночасно отримувати дві стипендії: академічну та соціальну.

📋 Перелік пільгових категорій осіб та необхідний пакет документів тут.
📌 Соціальна стипендія призначається з місяця звернення (після 01 вересня)!

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або нам. Чекаємо на вас!