🔸 Вступаючи до КПІ перед вами відкриваються не лише можливості отримання нових знань та вмінь, а й можливість будувати свій кар’єрний шлях, із чим вам допоможе «Центр розвитку кар’єри»:
• Консультація студентів про кар’єрні можливості, допомога у написанні резюме, поради при виборі робочого місця;
• Інформація про практики, стажування та вебінари від компаній;
• Працівники Центру проводять зустрічі з представниками компаній та екскурсії на підприємства.
• Щодня команда Центру працює над пошуком нових партнерів серед провідних українських та світових компаній. Компанії, з якими уже підписані договори про співпрацю на сайті Центру та в статті телеграф «Партнери-працедавці».
• Приклади, ким ви можете працювати після навчання на кожній із спеціальностей, які hard та soft-skills необхідні для того, щоб отримати посаду зібрані у каталозі «Кар’єрний путівник».
• Два рази на рік команда Центру розвитку кар’єри разом із представниками факультетів/інститутів проводить Ярмарок вакансій.
• Новини про кар’єрні можливості, щотижневий дайджест вакансій та інформацію про роботу ЦРК ви можете знайти на Telegram каналі, Facebook сторінці та сайті https://robota.kpi.ua

📌 Нагадуємо! В університет ви вступаєте передусім для навчання і здобуття кваліфікації. Ви можете шукати роботу і працювати хоч з першого курсу, але необхідно виконувати вимоги освітньої програми: робота і її пошуки повинні відбуватися у позанавчальний час та не впливати на вашу успішність чи освітній процес.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм .У разі запитань пишіть боту  Центру розвитку кар’єри або нам. Чекаємо на вас!