🔸 Шановні вступники чоловічої статі! Повідомляємо, що усім призовникам та військовозобов’язаним першокурсникам (і бакалаврату, і магістратури) необхідно заповнити анкету для оформлення особової картки, своєчасного надання довідок про навчання до ТЦК та СП (РВК) та отримання відстрочки від призову на військову службу! Студентам старших курсів анкету заповнювати не потрібно!

🕓 09 серпня буде опубліковано наказ про зарахування на бюджет, тому вже з понеділка починайте заповнювати анкету, а студенти-контрактники – з 17 серпня.
І бюджетникам, і контрактникам анкету необхідно заповнити до 19 вересня!

📝 Анкета, яку необхідно заповнити для постановки на військовий облік (тільки для хлопців 1 курсу бакалаврату та магістратури!)
📋 Порядок постановки на військовий облік студентів ПЕРШОГО курсу (і бакалаври, і магістри) у 2021 році

📌 Зауважте, усім студентам першого курсу необхідно отримати довідку Ф-20 особисто і надати до свого ТЦК та СП. Усім студентам старших курсів довідка Ф-20 буде надіслана університетом через «Укрпошту» до ТЦК та СП.

💭 У разі запитань звертайтесь до ВМВ у будні з 9 до 17 за телефоном 204-95-66 / 204-95-69 / 204-82-71; в кабінет 1-01 / 1-23, 31 корпусу; e-mail vmv@kpi.ua або пишіть нам. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ