🔸 20-21 серпня в місті Ірпені на базі Університету державної фіскальної служби України (Державного податкового університету) відбудеться Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність. Форум присвячений 30-й річниці незалежності України. Програма насичена неймовірними спікерами, інтерактивними тренінгами, драйвовими можливостями для нетворкінгу.

🔸 Мета форуму: сформувати спільноту проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створити унікальне середовище для плідної їх співпраці з представниками університету, влади та бізнесу. Організатори націлені об’єднати українське студентство та провідних спікерів, довести, що нашій незалежній державі є ким пишатися та завдяки кому рухатися вперед! Бо сучасна молодь — креативна, непередбачувана та незалежна. Але в той же час — розумна та відповідальна!

🔸 Організатори Форуму:
Міністерство освіти і науки України,
Міністерство фінансів України,
Університет державної фіскальної служби України (Державний податковий університет),
Ірпінська міська рада.

📝 Реєстрація за посиланням. Усім відібраним учасникам будуть повідомлені результати відбору не пізніше ніж 13 серпня 2021 року.
📋 Деталі на сторінках форуму у соціальних мережах: facebook, instagram.

🕓 Коли:
• реєстрація відкрита до 12.08.2021;
• форум відбудеться 20-21.08.2021.
📍 Де: м. Ірпінь, Університет державної фіскальної служби України.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ