🔸 Поселення старших курсів завершено, а 30.08.2021 розпочнеться третя хвиля поселення! Уже в понеділок чекаємо на новобранців – здобувачів перших курсів усіх рівнів вищої освіти згідно графіку.
• Поселення буде відбуватися виключно в дати вказані у листах. Якщо ви досі не знаєте номер гуртожитку та конкретну дату приїзду – можете запитати у відповідальних осіб з поселення на факультеті/інституті.
• Нагадуємо, що магістри-науковці можуть обрати Гуртожиток №5 для поселення (звертайтесь до своєї завідуючої).
• Також публікуємо перелік гайдів та корисних посилань, що знадобляться по приїзду.

🔸 Загальна інформація:
Навігація по гуртожиткам.
Вартість проживання в гуртожитках.
Базові речі, що необхідні в гуртожитку.
• Відповіді на поширені запитання щодо поселення 1-го курсу.

📋 Інструкції:
• Інструкція з поселення до гуртожитків для 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури.
• Як оформити медичну довідку.
• Оновлені правила зміни місця реєстрації (нагадуємо, проживання можливе без зміни місця реєстрації).

🗺 Навігація:
Гугл-мапа студмістечка (паспортисти та гуртожитки).
Гугл-мапа з навігацією по університету (принтцентри, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав’ярні, вбиральні тощо).

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!