🔸 Наразі в університеті спостерігаються проблеми з перепустками першого курсу через їх відсутність в інформаційній базі університету. Орієнтовані терміни внесення в базу: бакалаври – 08.09.2021, магістри – 13.09.2021. Більше інформації тут.

🔸 Поради при користуванні перепустками:
• при вході перепустка має бути активована на вихід і навпаки, інакше вона не спрацює
• перепустку треба прикладати окремо від інших карток з безконтактними чіпами
• у разі проблем в роботі перепустки – звертайтесь до бюро перепусток (1 корпус, вхід ПриватБанку, кабінет зліва)
• наразі для відвідування столових університету ви можете скористатися пропуском до гуртожитку

📌 Зауважимо: в ЄДЕБО всі студентські вже внесено, тому в метрополітені для пільгового проїзного та при купівлі залізничних квитків зі знижкою все повинно працювати. У разі проблем пишіть нам.

📋 Більше інформації про Департамент безпеки, його керівництво, контакти для зв’язку і, найголовніше, екстрені номери телефонів, які допоможуть вам в разі, коли ви стали свідком правопорушення читайте у статті.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!