🔸 Анна Морозова – випускниця КПІ, відома мандрівниця та письменниця. Відвідала 70 країн, здійснила навколосвітню подорож автостопом, а зараз проживає в США. Анна виступала з освітніми лекціями, була спікером на TEDx, створила перший в Україні форум самостійних подорожей Travelage, вела активну громадську діяльність та мотивувала тисячі людей почати подорожувати.

🔸 Перший її роман відображає багатий на пригоди досвід автора. У програмі заходу презентація психологічного роману про пригоди українського моряка, обмін мандрівним досвідом, лайфхаки про подорожі під час пандемії та відповіді на ваші питання.

📝 Реєстрація за посиланням.
🕓 Коли: 13 вересня о 18:00.
📍 Де: студентський простор Belka (Науково-технічна бібліотека КПІ, 3 поверх, зал 3.3).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!