🔸 Регбійний клуб «Політехнік» – перша регбійна команда України, створена ще в 1962 році на базі Київського політехнічного інституту; багатократний чемпіон України, учасник міжнародних турнірів. Клуб десять разів ставав переможцем чемпіонатів України: 1975, 1976, 1989, 1991-1997 років. Команда була учасником і переможцем багатьох міжнародних турнірів: Говерджов (Чехія), Бенідорм (Іспанія), Мілуокі (США). Регбі – спорт №1, що найбільш динамічно розвивається сьогодні у всіх розвинених країнах світу.

📝 РК «Політехнік» Київ проводить набір бажаючих займатися регбі студентів до своєї команди (як першокурсників, так і старшокурсників): професійні тренери і досвідчені учасники допоможуть вам стати повноцінною частиною команди. Записатися в клуб можна за посиланням. Кількість місць обмежена!

📋 Уточнити деталі та задати питання можна за телефоном: +380632252340 (Олександр) або на фейсбук-сторінці.
Відео-презентація клубу.
• Переглянути плейлист ігор команди можна за посиланням.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!