🔸 Провести дослідження в одному з п’яти японських вишів-партнерів КПІ та перекласти сайт японською на фрілансі? Дізнатися, що, крім суші, можна приготувати в гуртожитку? Грати в ретро-ігри в оригіналі? Все це реально, якщо володіти японською мовою.

🔸 Курси японської мови будуть проводитися в Українсько-японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського, які знаходяться в бібліотеці.
• освітня програма, розроблена Japan Foundation — незалежною інституцією під егідою японського уряду;
• кваліфіковані викладачі, включно з носіями мови на кожному рівні;
• групи з нуля і до вищого рівня (офлайн і онлайн);
• повне забезпечення навчальними матеріалами;
• student-friendly ціни;
• консультації по навчанню в Японії;
• знижка 50% для студентів на абонемент єдиної в Україні японської бібліотеки з фондом більш ніж 15 000 матеріалів;
• унікальна японська атмосфера в Україні, виставки та сезонні активності для повного занурення!

📋 Деталі та реєстрація на курси за посиланням.
🕓 Коли: реєстрація відкрита до 25 вересня.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!