🔸 Шановні студенти, а, особливо, першокурсники! Минуло два тижні осіннього семестру і виникло багато питань про те, що таке Рейтингова система оцінювання і де її знайти. РСО доводиться до відома студентів на першому занятті з певної дисципліни, видається старості групи і з часом буде розміщено в АІС «Електронний кампус».

🔸 РСО – це система визначення оцінки за результатами вивчення освітнього компоненту шляхом нарахування балів за виконання здобувачем вищої освіти встановлених видів робіт. Тобто, це документ про всі можливі види робіт за семестр з певного предмету і бали, які ви можете за них отримати. Детальніше про РСО.

📌 Зняття балів за відсутність на парах є неприпустимим. Нарахування балів повинно відбуватися виключно згідно РСО.

📝 Якщо вам досі не надали РСО, для вирішення інших питань щодо роботи викладачів, кураторів, недостатнього висвітлення інформації, якщо вам потрібен якийсь гайд та інше – заповнюйте форму, щоб ми розуміли, що вас турбує та допомагали вам вирішувати ці питання. Анонімність гарантуємо!

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!